ТВ програма на футболните предавания по телевизията в сряда – 29 ноември 2017 г.

Час
ТВПредаване
00:00
Футбол: Ботев Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
00:15
Футбол: Лестър Сити – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, запис
00:30
Футбол: Барса ТВ
02:00
Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15
Футбол: Уотфорд – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
05:15
Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2017-18), 13-и епизод, повторение
05:30
Футбол: Руска Премиер лига
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи
07:00
Константин Бесков. Футболът и целият живот – док. филм
08:00
Обзор „Лига Европа“
08:00
Футбол: Руска Премиер лига
08:00
Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Лестър Сити – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Холандска Ередивизи
10:00
Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Виляреал – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
10:00
Футбол: Ботев Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уотфорд – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
12:00
Италия, Серия А: Болоня – Сампдория
12:00
Футбол: Байерн ТВ
12:00
Футбол: Уест Бромич Албиън – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00
Футбол: Барса ТВ
14:00
Футбол: Страсбург – Каен , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00
Италия, Серия А: Каляри – Интер
15:00
Футбол: Пирин – Етър, мач от Първа професионална лига, директно
16:00
Футбол: Бордо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
16:00
Италия, Серия А: Ювентус – Кротоне
16:00
Футбол: Холандска Ередивизи
17:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
17:30
Футбол: Дунав – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
18:00
Италия, Серия А: Лацио – Фиорентина
18:00
Футбол: Барса ТВ
18:00
Футбол: Флуминенсе – Спорт /Ресифе/ (Бразилско първенство, сезон 2017 – повторение)
19:45
Футбол: Кьолн – Арсенал – среща от турнира „Лига Европа“
20:00
УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване
20:00
ФИФА футбол мондиал
20:00
Италия, Серия А – обзор
20:00
Футбол: Барса ТВ
20:00
Дронове: Шампионска лига
20:00
Домът на футбола„, предаване за български футбол (2017-18), 21-и епизод, директно
20:00
Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1, директно
20:00
Футбол: Лион – Лил, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:30
Балрселона – Мурсия (футбол за Купата на Краля)
21:30
Италия, Серия А – обзор
21:30
Футбол: Руска Премиер лига
21:30
Футбол: Виляреал – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
22:00
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
22:00
Футбол: Евертън – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
22:00
Футбол: Манчестър Сити – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно
22:00
Футбол: Пари Сен Жермен – Троа, мач от френската Лига 1, директно
Бонуси за Добре Дошъл!
Само за нови играчи!