Къде да гледаме футбол в петък: всички футболни срещи по ТВ 10 ное 2017

Телевизионна програма на всички футболни срещи и предавания за 10 ноември 2017 г. Не забравяйте, че футбол безплатно онлайн можете да следите всеки ден на живо чрез сайта на Efbet! С допълнение от 100 лева бонус при регистрация в букмейкъра изживяването е неповторимо! Опитайте още сега, регистрирайте се директно от ТУК и гледайте футбол на живо + 100 лева кеш бонус!

Час
ТВПредаване
00:00
Дронове: Шампионска лига
00:30
Класика от „А“ Професионална футболна група – Берое – Лудогорец (2014-15), повторение
01:00
Футбол, МЛС: Плейофи
01:30
Футбол: Руска Премиер лига
01:30
Светът на Висшата лига„, предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
01:30
Италия, Серия А: Болоня – Кротоне
02:00
Футбол: Холандска Ередивизи
02:00
Футбол: Хърватия – Гърция, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
03:05
Футбол: България – Исландия – квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
03:20
Италия, Серия А: Дженоа – Сампдория
04:00
Футбол: Байерн ТВ
04:00
Футбол: Северна Ирландия – Швейцария, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
07:00
Футбол: Реал /М/ – Лас Палмас (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
08:00
Футбол: Хърватия – Гърция, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
09:30
Футбол, МЛС: Плейофи
10:00
Домът на футбола„, предаване за български футбол (2017-18), 18-и епизод, повторение
10:00
Футбол: Сент Етиен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
Италия, Серия А: Дженоа – Сампдория
10:00
Футбол: Реал /Сосиедад/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
10:00
Футбол: Северна Ирландия – Швейцария, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
12:00
Италия, Серия А: Болоня – Кротоне
12:30
Класика от „А“ Професионална футболна група – Хасково – ЦСКА (2014-15), повторение
13:00
Футбол: Черно море – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Монако – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00
Италия, Серия А: Интер – Торино
14:50
Футбол: България – Исландия – квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
15:00
Футбол: Литекс – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Астън Вила – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
Италия, Серия А: Сасуоло – Милан
17:00
Футбол: Барса ТВ
18:00
Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
18:00
Италия, Серия А: Фиорентина – Рома
18:05
Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Футбол: Барса ТВ
19:00
Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
19:30
Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
20:00
Италия, Серия А – преди кръга
20:30
УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30
Класика от „А“ Професионална футболна група – Берое – Лудогорец (2014-15), повторение
21:30
Италия, Серия А – преди кръга
21:40
Футбол: Реал /Сосиедад/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 – повторение)
21:45
Студио „Футбол“, директно
21:45
Футбол: Швеция – Италия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, директно
22:00
Футбол: Англия – Германия, международен приятелски мач, директно
23:30
Дронове: Шампионска лига
23:40
Италия, Серия А: Фиорентина – Рома
23:55
Студио „Футбол“, директно