

Още едно кораво съперничество, този път с ясно изразен фаворит. Босна и Херцеговина ще приеме Нидерландия в третия мач на двата тима от Лига А.
Босна е на последно място в групата и като цяло нещата при тях не изглеждат никак добре. В последните си 5 мача босненците имат едва една победа, която бе постигната като гост на Лихтенщайн с 0:3. След това тимът стигна до престижно равенство срещу Италия (1:1) и две загуби с по 1:2 от Северна Ирландия и Полша.
Нидерландия също не е в цветуща форма, но „лалетата“ все още се държат на втората позиция, на която са благодарение на головата си разлика, заедно с Полша. Нидерландците вече изиграха веднъж дербито на групата срещу Италия, но загубиха с минималното 0:1.