Лъчко Котев, обявен от фенове за футболист №1 във Витоша!
Младежът от национала на България Лъчезар Котев има много почитатели и бързо спечели титлата “Футболист на годината”!
За проучването бяха взети под внимание гласовете на почти 800 души, от които 1/3 от тях посочиха полузащитника за №1 и най-талантлив в 2018-а.
Феновете на “тигрите” връчиха наградата за Котев на помощник треньора на тима Николай Христозов!
Полузащитникът Лъчезар отново е в отбора на Бистрица от началото на годината. Миналия сезон, той изкара есенния в Оборище (Панагюрище) като втори дивизион.
Едва след дебюта си сред елита през средата на февруари Лъчко се установи и стана бързо титуляр. В началото ръководството му бе възложено на Костадин Ангелов, а по-късно на последователя му Росен Кирилов.
За изминаващата година Котев има записани 35 мача за Първа лига и се отчете в двубой за Купата на България. Първа повиквателна за младежкия национален отбор получи 20 годишния халфът в старта на настоящата кампания.